این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
ششمین كنفرانس بين‌المللی بازی‌های رايانه‌ای، فرصت‌ها و چالش‌ها
The 6th International Conference on Computer Games; Challenges and Opportunities

:: نکات مهم ارائه مقالات


شرکت‌کنندگانی که مقاله‌ی آن‌ها پذیرفته شده است باید تعدادی اسلاید جهت ارائه‌ی مقالات خود آماده کرده و فرمت pdf آن را دو روز قبل از کنفرانس برای دبیرخانه ارسال کنند.
به تذکرات زیر جهت افزایش کیفیت و تأثیر سخنرانی خود توجه کنید:
• با توجه به اینکه در این دوره از کنفرانس ارائه‌ی مقالات به‌صورت آنلاین انجام می‌شود، قبلاً از کیفیت اینترنت خود و نیز شیوه‌ی ثبت مجوز استفاده از میکروفون و وب‌کم و اشتراک صفحه‌نمایش برای Browser خود هنگام مراجعه به سامانه‌ی ارائه‌ی مقالات مطمئن شوید. ترجیحاً از هدست مناسب برای افزایش کیفیت انتقال صدا استفاده کنید.
• برای ارائه‌ی هر مقاله ۱۵ دقیقه فرصت در نظر گرفته شده است که ۱۰ دقیقه از آن به ارائه‌کننده و ۵ دقیقه به مدیران نشست و مخاطبین جهت پرسش و پاسخ اختصاص داده شده است. بنابراین تعداد اسلایدها را حدود ۱۰ عدد تنظیم و بیشتر روی روش تحقیق و یافته‌ها و نتایج تمرکز کنید و به تذکرات مدیران نشست در مورد وقت توجه کامل داشته باشید. 
• در اسلایدها از فونت B Titr‌ درشت و رنگ‌های مناسب استفاده کنید تا در زمان ارائه دچار مشکل نشوید.
• در اسلایدها بیشتر از شکل و نمودار و جدول و کمتر از نوشته استفاده کنید و از روخوانی اسلایدها بپرهیزید. • هنگام پاسخ به سؤالات با آرامش گوش کنید و کامل و مختصر پاسخ دهید.
 
گواهی ارائه‌ی مقاله به‌نام همه نویسندگان صادر خواهد شد. در صورتی که مقاله به هر دلیلی ارائه نشود، تنها گواهی پذیرش مقاله صادر می شود.
به ۳ سخنرانی برتر و ۳ پوستر برتر، لوح تقدیر اعطا خواهد شد.
 
 

دفترچه راهنمای کنفرانس
فایل‌های موردنیاز

Call for Papers

پوستر همایش

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.0)