این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
ششمین كنفرانس بين‌المللی بازی‌های رايانه‌ای، فرصت‌ها و چالش‌ها
The 6th International Conference on Computer Games; Challenges and Opportunities
ردیف پرسش پاسخ
1از هر فرد به عنوان نویسنده مسئول حداکثر چند مقاله پذیرفته می‌گردد؟هر فرد می تواند حداکثر ۴ مقاله به عنوان نویسنده مسئول برای دبیرخانه کنفرانس ارسال نماید.
2روند داوری و پذیرش مقالات به چه صورت است؟
هرمقاله برای حداقل  ۲ داور مرتبط با محور انتخابی شما ارسال می‌گردد. اگر یکی از داوران مقاله را بپذیرد و داور دیگر مقاله را رد کند مقاله به داور سوم ارجاع داده می‌شود؛ تصمیم برای پذیرش مقالات بر اساس نظرات داوران و بر عهده‌ی کمیته‌ی علمی کنفرانس میباشد.در این دوره کلیه‌ی مقالات به‌صورت سخنرانی مجازی ارائه خواهند شد.
3شیوه‌ی ارائه‌ی مجازی مقالات به چه صورت است؟
در زمان مقتضی، سامانه‌ی ارائه‌ی مقالات اعلام می‌شود که نویسندگان مقالات پذیرفته‌شده می‌بایست در زمان برنامه‌ریزی شده، مقاله‌ی خود را به‌کمک سامانه ارائه نمایند.
4آیا همزمان با ارسال مقاله باید واریز وجه انجام داد؟ حداکثر زمان واریز وجه ثبت‌نام چقدر است؟
خیر در هنگام ارسال مقاله نیازی به واریز وجه ثبت‌نام نیست و شما می‌بایست بعد از پذیرفته شدن مقاله خود وجه ثبت‌نام را واریز کنید. زمان واریز وجه از زمان پذیرش مقاله تا ۱۰ روز قبل از برگزاری می‌باشد. اما توصیه میگردد جهت هماهنگی بیشتر و تسریع امور اجرایی دبیرخانه کنفرانس و آماده کردن گواهی‌ها و چاپ کتاب الکترونیک، پژوهشگران ثبت نام خود را سریع انجام داده و به روزهای آخر و دقیقه نود موکول ننمایند.
5مقالات چگونه و در کجا نمایه می‌گردند؟
مقالات در Civilica و ISC نمایه خواهند شد و زمان آن از طریق وب‌سایت و کانال تلگرامی اطلاع‌رسانی خواهد شد.
6آیا مقالات به صورت کامل چاپ می‌گردند یا به صورت چکیده مقاله؟
در مجموعه‌ی مقالات کنفرانس، نسخه‌ی کامل مقالات موجود خواهند بود؛ در Civilica چکیده منتشر می‌شود و پژوهشگران علاقمند می‌توانند با پرداخت مبلغی، به نسخه‌ی کامل دسترسی داشته باشند.
7آیا پس از ثبت‌نام و پذیرش مقاله توسط کمیته علمی و واریز وجه، امکان استرداد وجه ثبت‌نام وجود دارد؟
خیر! دقت داشته باشید قبل از واریز وجه نویسنده مسئول، کلیه نویسندگان را درجریان ثبت نام قرار دهید، پس از واریز وجه ثبت‌نام به هیچ وجه امکان استرداد وجود نداشته و نویسنده مسول حق هیچگونه اعتراضی ندارد. پس دقت لازم و کافی و هماهنگی جهت ثبت‌نام و واریز وجه داشته باشید.

دفترچه راهنمای کنفرانس
فایل‌های موردنیاز

Call for Papers

پوستر همایش

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.0)